О магазине

Є бажання приготувати щось смачне, незвичайне? Ми чекаємо на вас та допоможемо вам в цьому!

Дім кондитера пропонує вам різноманітні інструменти, матеріали та інгредієнти для випічки, які допоможуть вам створити справжній витвір мистецтва!

Вам буде легко і зручно зробити за допомогою кондитерських інструментів справжні шедеври, політ вашої фантазії нічим не обмежений, а «крилами» вам послужать професійні інструменти, за допомогою яких ви легко підніметеся на вершину кондитерського мистецтва.

Для початківців і досвідчених кондитерів будуть корисні книги. У них ви знайдете величезну кількість найцікавіших рецептів з оформлення тортів, навчитеся працювати з різними видами декору.

У нас ви зможете придбати інструменти зручні у використанні для створення форми майбутнього шедевра. Готову основу торта ви зможете прикрасити мастикою, вибір якої буде не простий, пофарбувати барвниками, а так само прикрасити готовими декорами з мастики і цукру.

Також пропонуємо вам все для декорування та покриття тортів - інструменти та інгредієнти, унікальні трафарети  Перераховувати можна дуже довго, адже ми зібрали все для кондитера - інтернет магазин Дім кондитера.

А головне - у нас дуже багато інгредієнтів, за допомогою яких ви зробите свої шедеври. Є все від муки  та цукрової пудри  до шоколаду. Зможете купити рідкісні інгредієнти такі як паста юзу, маракуї, рози та пектини цитрусові де кількох марок та багато ще іншого

Жителів міста Харкова будемо раді бачити в магазині ДІМ КОНДИТЕРА МАГНУМ СП  у Харкові на пр. Московський, 55 А

І у всіх приймемо замовлення по телефону або в електронному вигляді!